Kancelaria posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w zakresie prowadzonych postępowań sądowych oraz przy reprezentacji Klientów na etapie postępowań egzekucyjnych. W spektrum działań Kancelarii mieści się jednakże również świadczenie pomocy prawnej na etapie przedsądowym, w tym rozwiązywanie sporów na drodze mediacji czy arbitrażu.

spółpracując z przedsiębiorcami, Kancelaria specjalizuje się w obsłudze wierzytelności oraz we wsparciu przy restrukturyzacji zadłużenia. Reprezentując Klientów w celu sprawnego odzyskania ich należności, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie – aby zapewnić maksymalnie szybkie i skuteczne zabezpieczenie i zaspokojenie roszczeń.

Dane kontaktowe

Kancelaria Aleksandra Strynkiewicz
Pańska 73 lok. 400
00-834 Warszawa
48698665914

Godziny pracy biura

Poniedziałek - Piątek 8.00 -17.00
Sobota 9.30 - 17.30
Niedziela (zamknięte)

Aktualności

Nowa strona

Nowoczesny design, atrakcyjna szata graficzna, czytelność i wyjątkowa funkcjonalność to wyróżniki naszej nowej strony internetowej. Nawigacja serwisu charakteryzuje się wysoką intuicyjnością, dzięki czemu każdy użytkownik może z łatwością znaleźć interesujące go informacje.

Ruszył blog

Z ogromną przyjemnością informujemy, że niedawno wystartował blog. Serdecznie zapraszamy!

Recenzje

"Bardzo dobra współpraca, Kancelaria szybko reaguje na problemy Spółki. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "Inodrog" Sp. z o.o. udziela rekomendacji radcy prawnemu Aleksandrze Strynkiewicz."