Kancelaria świadczy pomoc prawną w sprawach związanych z szeroko rozumianym prawem administracyjnym, w tym doradztwo i zastępstwo procesowe w postępowaniach przed organami administracyjnymi oraz sądami administracyjnymi.

W spektrum działań Kancelarii znajduje się w szczególności obsługa postępowań przetargowych, procesu budowlanego, ustalanie warunków zabudowy, podział i scalenia gruntów, ochrona nad zabytkami, uzgodnienia konserwatorskie.

Na bieżąco wspieramy przedsiębiorstwa budowlane – od chwili przygotowania i negocjowania warunków umów o generalne wykonawstwo lub umów podwykonawczych, w procesie pozyskiwania zamówień z sektora prywatnego i zamówień publicznych, regulowania struktury zobowiązań, poprzez zabezpieczenia inwestycji, prawidłowego wykonania umów o roboty budowlane (instalatorskie) aż do zamknięcia i rozliczenia kontraktu.

Dane kontaktowe

Kancelaria Aleksandra Strynkiewicz
Pańska 73 lok. 400
00-834 Warszawa
+48 698 66 59 14

Godziny pracy biura

Poniedziałek - Piątek 8.00 -17.00
Sobota 9.30 - 17.30
Niedziela (zamknięte)

Aktualności

Nowa strona

Nowoczesny design, atrakcyjna szata graficzna, czytelność i wyjątkowa funkcjonalność to wyróżniki naszej nowej strony internetowej.

Ruszył blog

Z ogromną przyjemnością informujemy, że niedawno wystartował blog. Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Bardzo dobra współpraca, Kancelaria szybko reaguje na problemy Spółki. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "Inodrog" Sp. z o.o. udziela rekomendacji radcy prawnemu Aleksandrze Strynkiewicz.

Arleta Wcześniak, członek zarządu Spółki Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "Inodrog" Sp. z o.o.

Postępowanie sądowe