Kancelaria posiada bogate doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej w zakresie szeroko rozumianego prawa budowlanego. Reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji publicznej. Sporządzamy opinie prawne, tworzymy, opiniujemy, negocjujemy umowy (konsorcjum, generalne wykonawstwo, podwykonawstwo, umowy z projektantami, z inspektorami nadzoru), dbając o interesy uczestników procesu budowlanego.

Od lat Kancelaria świadczy stałą obsługę prawną na rzecz dużych podmiotów z branży budowlanej (drogownictwo, budownictwo mieszkaniowe i komercyjne), poznając proces budowlany nie tylko od strony prawnej, ale również specyfikę branży w praktyce – bywając niejednokrotnie na licznych terenach budowy.

Kancelaria wspiera przedsiębiorców również na etapie ubiegania się o udzielenie zamówień publicznych.

Dane kontaktowe

Kancelaria Aleksandra Strynkiewicz
Pańska 73 lok. 400
00-834 Warszawa
+48 698 66 59 14

Godziny pracy biura

Poniedziałek - Piątek 8.00 -17.00
Sobota 9.30 - 17.30
Niedziela (zamknięte)

Aktualności

Nowa strona

Nowoczesny design, atrakcyjna szata graficzna, czytelność i wyjątkowa funkcjonalność to wyróżniki naszej nowej strony internetowej.

Ruszył blog

Z ogromną przyjemnością informujemy, że niedawno wystartował blog. Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Bardzo dobra współpraca, Kancelaria szybko reaguje na problemy Spółki. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "Inodrog" Sp. z o.o. udziela rekomendacji radcy prawnemu Aleksandrze Strynkiewicz.
Katarzyna R.

Postępowanie sądowe