W zakresie prawa cywilnego Kancelaria koncentruje się również na problematyce związanej z nieruchomościami – obrót nieruchomościami, uregulowanie stanu prawnego nieruchomości, służebności i inne ograniczone prawa rzeczowe, najem i dzierżawa powierzchni komercyjnych (również w Centrach Handlowych) oraz zarządzenie nieruchomościami. Kancelaria wspiera zarządców nieruchomościami, Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Budowlano-Mieszkaniowe tak w bieżącym zarządzaniu nieruchomościami, dochodzeniu należności czynszowych jak i w regulowaniu praw do gruntów (m. in. w zakresie ustanawiania służebności oraz zasiedzenia gruntów lub służebności).

W spektrum działania Kancelarii znajdują się także sprawy z zakresu postępowania wieczystoksięgowego, począwszy od zakładania ksiąg wieczystych, po ustanawianie zabezpieczeń na nieruchomościach.

Dane kontaktowe

Kancelaria Aleksandra Strynkiewicz
Pańska 73 lok. 400
00-834 Warszawa
+48 698 66 59 14

Godziny pracy biura

Poniedziałek - Piątek 8.00 -17.00
Sobota 9.30 - 17.30
Niedziela (zamknięte)

Aktualności

Nowa strona

Nowoczesny design, atrakcyjna szata graficzna, czytelność i wyjątkowa funkcjonalność to wyróżniki naszej nowej strony internetowej.

Ruszył blog

Z ogromną przyjemnością informujemy, że niedawno wystartował blog. Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Bardzo dobra współpraca, Kancelaria szybko reaguje na problemy Spółki. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "Inodrog" Sp. z o.o. udziela rekomendacji radcy prawnemu Aleksandrze Strynkiewicz.

Arleta Wcześniak, członek zarządu Spółki Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "Inodrog" Sp. z o.o.

Postępowanie sądowe